درباره من


میلاد میرحیدری


شیمی

جنس زغال و الماس هر دو از کربن است. این به رفتار اتم‌های کربن بستگی دارد که به زغال تبدیل شوند یا الماس. اگر می توان الماس نشان بود، چرا زغال صفت باشیم؟
سلام
شیمی یعنی زیست، شیمی یعنی زندگی، می خواهیم به جای آن که شیمی را بخوانیم، شیمی را ببینیم و بفهمیم و لذت ببریم.
تجربه من به عنوان دبیر و مشاور کنکور با دانش آموزان مختلفی که در دبیرستان های سلام، هشترودی، واله و دیگر مدارس داشته ام به من یاد داده که مهمترین بحث آموزش، ارتباط عاطفی معلم با دانش آموز و روش های نوین تدریس است. در دپارتمان شیمی موسسه واله هم به همراه سایر همکاران عزیزم همه تلاش و کوشش خودم را مبنی بر استفاده از روش های نوین تدریس برای ایجاد جذابیت درس شیمی به کار برده ام.
برای تست زدن صحیح و موفقیت در آزمون کنکور، برنامه ریزی صحیح و مطالعه اصولی و مفهومی در پایه به همان اندازه اهمیت دارد که در سال کنکور ضرورت دارد. برای همه دانش آموزان عزیزی که آینده حرفه ای خود را در رشته پزشکی، دندان پزشکی، داروسازی و صنایع نفت و پتروشیمی، معادن می بینند، تسلط مفهومی و توانمندی تست زنی در درس شیمی امری ضروری و حیاتی است.
من میلاد میرحیدری با آموزش نوین و منحصر به فرد شیمی پایه تا کنکور، با ویدئوهای آموزشی و آزمایش های مفهومی شیمی، درسنامه و نکات تستی و کنکوری با شما هستم.

 

میلاد میرحیدری

دبیر شیمی

09120053567


 

عضویت در شیمیستری


.